W piątek opublikowany został terminarz rozgrywek 1 Ligi Żużlowej na przyszły rok. Zmagania zainaugurowane zostaną w weekend 7-8 kwietnia

W pierwszej kolejce spotkań zespół Car Gwarant Start Gniezno jako beniaminek na własnym torze podejmie ekipę Lokomotiv Daugavpils. W drugiej kolejce czerwono-czarni udadzą się na wyjazd do Lublina by zmierzyć się z tamtejszym Speed Car Motorem.  Zasadnicza część sezonu zakończy się w sierpniu.

Pełen terminarz prezentuje się następująco:

I kolejka – 7-8 kwietnia
Speed Car Motor Lublin – Orzeł Łódź
ROW Rybnik – Euro Finannce Polonia Piła
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Arge Speedway Wanda Kraków
Car Gwarant Start Gniezno – Lokomotiv Daugavpils

II kolejka – 14-15 kwietnia
Lokomotiv Daugavpils – ROW Rybnik
Arge Speedway Wanda Kraków – Orzeł Łódź
Euro Finannce Polonia Piła – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Speed Car Motor Lublin – Car Gwarant Start Gniezno

III kolejka – 21-22 kwietnia
Lokomotiv Daugavpils – Arge Speedway Wanda Kraków
ROW Rybnik – Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeżę Gdańsk – Speed Car Motor Lublin
Car Gwarant Start Gniezno – Euro Finannce Polonia Piła

IV kolejka – 28-29 kwietnia
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Orzeł Łódź
Arge Speedway Wanda Kraków – Car Gwarant Start Gniezno
Euro Finannce Polonia Piła – Lokomotiv Daugavpils
Speed Car Motor Lublin – ROW Rybnik

V kolejka – 5-6 maja
Lokomotiv Daugavpils – Speed Car Motor Lublin
ROW Rybnik – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Arge Speedway Wanda Kraków – Euro Finannce Polonia Piła
Car Gwarant Start Gniezno – Orzeł Łódź

VI kolejka – 19-20 maja
Euro Finannce Polonia Piła – Orzeł Łódź
ROW Rybnik – Car Gwarant Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils
Speed Car Motor Lublin – Arge Speedway Wanda Kraków

VII kolejka – 26-27 maja
Lokomotiv Daugavpils – Orzeł Łódź
Arge Speedway Wanda Kraków – ROW Rybnik
Euro Finannce Polonia Piła – Speed Car Motor Lublin
Car Gwarant Start Gniezno – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

VIII kolejka – 9-10 czerwca
Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils
ROW Rybnik – Arge Speedway Wanda Kraków
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Car Gwarant Start Gniezno
Speed Car Motor Lublin – Euro Finannce Polonia Piła

IX kolejka – 16-17 czerwca
Lokomotiv Daugavpils – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Arge Speedway Wanda Kraków – Speed Car Motor Lublin
Orzeł Łódź – Euro Finannce Polonia Piła
Car Gwarant Start Gniezno – ROW Rybnik

X kolejka – 30 czerwca – 1 lipca
Orzeł Łódź – Car Gwarant Start Gniezno
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – ROW Rybnik
Euro Finannce Polonia Piła – Arge Speedway Wanda Kraków
Speed Car Motor Lublin – Lokomotiv Daugavpils

XI kolejka – 28-29 lipca
Lokomotiv Daugavpils – Euro Finannce Polonia Piła
ROW Rybnik – Speed Car Motor Lublin
Orzeł Łódź – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Car Gwarant Start Gniezno – Arge Speedway Wanda Kraków

XII kolejka – 11-12 sierpnia
Orzeł Łódź – ROW Rybnik
Arge Speedway Wanda Kraków – Lokomotiv Daugavpils
Euro Finannce Polonia Piła – Car Gwarant Start Gniezno
Speed Car Motor Lublin – Zdunek Wybrzeże Gdańsk

XIII kolejka – 18-19 sierpnia
Orzeł Łódź – Arge Speedway Wanda Kraków
ROW Rybnik – Lokomotiv Daugavpils
Zdunek Wybrzeże Gdańsk – Euro Finannce Polonia Piła
Car Gwarant Start Gniezno – Speed Car Motor Lublin

XIV kolejka – 25-26 sierpnia
Lokomotiv Daugavpils – Car Gwarant Start Gniezno
Arge Speedway Wanda Kraków – Zdunek Wybrzeże Gdańsk
Euro Finannce Polonia Piła – ROW Rybnik
Orzeł Łódź – Speed Car Motor Lublin

Runda finałowa
02.09 – 1 runda finałowa – półfinały (4-1, 3-2)
09.09 – 2 runda finałowa – półfinały rewanże (1-4, 2-3)

16.09 – 3 runda finałowa – finały
23.09 – 4 runda finałowa – finały rewanże

30.09 – Baraże
07.10 – Baraże rewanże