W najbliższą niedzielę na korzystających z lodowiska czekać będą dodatkowe atrakcje. Po raz pierwszym w tym roku odbędzie się projekt Disco Lodowisko.

Projekt ten to propozycja wspólnej zabawy na gnieźnieńskim lodowisku, które od początku grudnia jest do Waszej dyspozycji na Stadionie Miejskim zlokalizowanym przy ul. Wrzesińskiej.

Didżeje z Vehikułu Czasu w Gnieźnie oraz Klubu Best we Wrześni umilają wieczorną rekreację i aktywność na świeżym powietrzu. To właśnie oni jako pierwsi kilka sezonów temu wystartowali z projektem PARTY ON ICE. Teraz zapraszają na nową odsłonę pod hasłem "DISCO LODOWISKO z GOSIRem"

To dwugodzinne spotkanie z szeroko rozumianą muzyką rozrywkową, którą znacie z imprez w sieci klubów Vehikuł Czasu (Vehikuł Czasu Wągrowiec, Vehikuł Czasu Środa Wielkopolska, Vehikuł Czasu Gniezno) oraz Klub Best Września. Będzie zabawowo i tanecznie. Nie zabraknie rytmów dance & disco oraz house :-) Nagłośnienie zapewnia Vehikuł Czasu BAND!

Disco Lodowisko w niedzielę w godzinach 16.00 - 18.00. Korzystanie z lodowiska w tym czasie odbywać będzie się zgodnie z opłatami oraz zasadami panującymi w tym miejscu przez cały sezon.

Zapraszamy!! Szczegóły na Facebooku.