Rok 2018 będzie pod wieloma względami i w wielu aspektach wyjątkowy. Czy to historycznie - gdzie będziemy mogli wszyscy przeżyć jubileuszowe obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości, czy też chociażby w aspektach sportowych - szykują się bowiem niemałe emocje podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu oraz Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

Równie wielkie emocje i radość, co podczas pierwszej strzelonej przez naszych bramki na MŚ w Rosji, będziemy przeżywać już niedługo, bo w dniach 12-13 stycznia. Jest to data szczególna przede wszystkim dla osób, które są miłośnikami dobrej muzyki i zabawy do białego rana. W tych dniach, najbardziej znany klub na terenie Wrześni, BEST, obchodzi swoje 18 urodziny. I robi to w iście gwiazdorskim stylu. Nie byłoby to jednak możliwe, gdyby nie ciężka praca właścicieli i całego zespołu, oraz muzyczna plejada gwiazd i co najważniejsze - kochani klubowicze.

Rok 2017 w klubie BEST stał pod znakiem wytężonej pracy i wielu zmian, które finalnie doprowadziły do wzrostu zadowolenia wśród klientów i pozwoliły na jeszcze lepszą zabawę w lokalu. Dla wielu istotną rzeczą okazało się wprowadzenie zakazu palenia na górnej sali, co zwiększyło komfort podczas szaleństw na parkiecie. Wartym odnotowania są liczne imprezy z gwiazdami muzyki klubowej, które gościły w klubie ściągając przy tym rzesze pozytywnie nastawionych ludzi, łaknących dobrej zabawy. Atmosfera na tych imprezach, co tu dużo ukrywać, była po prostu fenomenalna.

Poprzeczka została postawiona naprawdę wysoko. Trudno się dziwić, skoro właściciele klubu stawiają przed sobą coraz to nowe zadania, które koniec końców sprowadzają się do jednej rzeczy - zadowolenia swoich drogich klubowiczów.

Dlatego, wychodząc na przeciw ciągle rosnącym oczekiwaniom swoich gości, klub BEST swój krok w dorosłość będzie świętował w towarzystwie najlepszych. W piątek, 12 stycznia, do klubu zawitają najgorsi bandyci jakich znało Alcatraz. Są to oczywiście Prisonersi razem z ich energetyzującym show, podczas którego ich klubowi "zakładnicy" zostaną porwani do genialnej muzycznej zabawy.

W sobotę, 13 stycznia, będziemy mogli poczuć jeszcze większy i jeszcze bardziej fenomenalny przypływ muzycznej energii, bo oto na scenie pojawią się Filatov&Karas. Tej dwójki DJ'ów, którzy mają za sobą fantastyczny rok, okraszony wieloma przebojami, nie trzeba przedstawiać. Pozostaje jedynie zaprosić wszystkich do klubu BEST, aby móc przeżyć ten wyjątkowy weekend w świetnej atmosferze. W oczekiwaniu na niego, warto posłuchać cudownego "Time won't wait" lub "Tell it to my heart", by odpowiednio przygotować się do najlepszej osiemnastki w mieście.

Szczegóły urodzinowych imprez znajdziecie na stronie http://www.klubbest.pl oraz wydarzenia na Facebooku:
- Filatov & Karas - sobota
Spotkajmy się na parkiecie!
(art. promocyjny)