Nie dojdzie do skutku zaplanowany na najbliższy piątek I Bal Żużlowca. Impreza została pierwotnie zakontraktowana na 60 par. Mimo wielu deklaracji, niestety nie popartych rzeczywistymi wpłatami, działacze beniaminka I ligi zmuszeni są podjąć decyzję o jego odwołaniu.

Dodajmy, że przedstawiciele GTM Start zostali w międzyczasie zaproszeni do niedalekiego Leszna na tamtejszy Bal Żużlowca, będący podsumowaniem Plebiscytu Tygodnika Żużlowego.

Wspólnie z klubem muzycznym Vehikuł Czasu z siedzibą w Gnieźnie na osiedlu Jagiellońskim 45 działacze GTM Start zapraszają na „Speedway Party”. Impreza ta odbędzie się w najbliższy piątek, start 21:00. Będzie to wspaniała okazja do wspólnej zabawy wraz z żużlowcami krajowej kadry drużyny Car Gwarant Start Gniezno. Dla gości przewidzieliśmy liczne atrakcje. W trakcie żużlowego wieczoru w Vehikule będzie można wspomóc działającą przy GTM Start szkółkę żużlową. Na ten cel przekazany zostanie m.in. dochód z licytacji,a do zdobycia będą ciekawe zaproszenia przygotowane przez klub beniaminka pierwszej ligi.

W piątkowy wieczór drogą licytacji będzie można nabyć kolację z Mirosławem Jabłońskim, zaproszenie VIP na jeden z wybranych meczy ligowych Car Gwarant Start Gniezno oraz możliwość obejrzenia Super Meczu z Fogo Unią Leszno z perspektywy parku maszyn.

Piątkowe „Speedway Party”startuje o godzinie 21.00. Panie do godziny 23.00 wstęp wolny, przedstawicielki płci pięknej do 22.00 mogą korzystać z open baru w formie specjalnie przygotowanego drink menu. Przez pierwszą godzinę, do 22.00, gwarantowana cena biletu wstępu to 10 zł, a wszystkie szczegóły i możliwość rezerwacji loży on line znaleźć można na stronie internetowej klubu Vehikuł Czasu – www.vehikulczasu.pl

Zapraszamy serdecznie na karnawałowe, taneczne szaleństwa wspólnie z Vehikułem Czasu!