Meczem z Lokomotiv Daugavpils żużlowcy Car Gwarant Startu Gniezno zakończyli zasadniczą część sezonu na torach Nice 1 Ligi Żużlowej. Zespół beniaminka uplasował się na trzeciej pozycji w tabeli, za drużynami Speed Car Motor Lublin oraz ROW Rybnik, a przed ekipą z łotewskiego Daugavpils. Właśnie te cztery ekipy oglądać będziemy w rundzie finałowej – rozpoczyna się ona już w najbliższy piątek.

Tego dnia sportowe emocje przenoszą się ponownie na Łotwę. Na obiekcie w Daugavpils Lokomotiv podejmie zespół trenera Dariusza Śledzia – Speed Car Motor Lublin. Początek rywalizacji o godzinie 18.00, a przebieg meczu będziemy mogli śledzić w bezpośrednim przekazie telewizji Eleven. Dwa dni później, w niedzielę, spotkanie, które nas interesuje najbardziej. W pierwszym meczu półfinałowym Car Gwarant Start Gniezno zmierzy się u siebie z ROW Rybnik. Kibiców zapraszamy na stadion przy ulicy Wrzesińskiej na godzinę 14.30. Niedziela, 2 września.

Drużyna z Pierwszej Stolicy jest jak do tej pory niepokonana na własnym torze. Twierdza przy W25 nie została zdobyta przez rywali, choć blisko zmiany tego stanu rzeczy byli właśnie rybniczanie, którzy w zasadniczej części sezonu ulegli minimalnie, jednym punktem – 44:45.

2 września czeka nas kolejny żużlowy hit przy Wrzesińskiej 25 w Gnieźnie! Na torze w Pierwszej Stolicy półfinał Nice 1 Ligi Żużlowej – Car Gwarant Start podejmie na własnym torze drugą drużynę po zasadniczej części sezonu – ROW Rybnik. Gnieźnianie walczą o finał – zapowiada nam się więc kapitalne widowisko, którego nie można przegapić! #dopingujNaTrybunach i #ZakochajSieWStarcie! Duża dawka adrenaliny, ogromne emocje! To wszystko w niedzielę 2 września o godzinie 14.30!

Ruszamy ze sprzedażą biletów na ten mecz. Ceny wejściówek nie zmieniają się w porównaniu do tych obowiązujących w trakcie zasadniczej części sezonu i przedstawiają się następująco: trybuna kryta – 45 zł, normalny – 30 zł, ulgowy – 20 zł, dziecięcy – 10 zł. Ważne – na spotkania w rundzie finałowej nie obowiązują karnety. Sprzedaż biletów prowadzona jest on-line za pośrednictwem strony http://bilety.startgniezno.com, a także w wyznaczonych punktach:
✅ sekretariat GTM Start – ul. Wrzesińska 27-29 (wtorek-piątek w godzinach 10.00-16.00)
✅ sklep odzieżowy MANEKIN – ul. Dąbrówki 23/1 (od 28.08, od 12.00)
✅ sklep odzieżowy MANEKIN – ul. Chrobrego 7A (od 28.08, od 12.00)
Ponadto w sobotę czynna będzie kasa na stadionie przy Wrzesińskiej 25 – sprzedaż w godzinach 10.00 – 15.00.

Dzieci w wieku od 0 do 3 lat włącznie – wstęp bezpłatny. Od 4 do 12 roku życia włącznie obowiązują bilety dziecięce. Uczniowie szkół podstawowych wchodzą na stadion tylko z ważną legitymacją. Wstęp na bilety ulgowe dla uczniów i studentów do 26 roku życia (z ważną legitymacją). Ulga przysługuje również seniorom powyżej 65 lat oraz kobietom. Osoby kupujące bilety ulgowe i dziecięce mają obowiązek udokumentować prawo do wstępu z ulgą. Kibice są zobowiązani, aby udowodnić fakt, że odpowiednia ulga im przysługuje. W przypadku braku odpowiednich dokumentów wstęp na bilety ze zniżką nie będzie możliwy.

Sponsorem meczu z ROW Rybnik jest sieć stacji paliw i składów węgla Hil-Gaz. Wiecej informacji na www.hilgaz.pl