Nowy projekt marketingowy GTM Start Gniezno. Klub żużlowy z Pierwszej Stolicy wpisując się w powszechny trend tzw. „spotkań networkingowych”, uruchamia taką możliwość przy drużynie Car Gwarant Start Gniezno.

Każdy z uczestników będzie miał szansę zaprezentować własną firmę, wymienić się wizytówką, a także pogłębić swoją wiedzę w wielu aspektach. Programy spotkań networkingowych funkcjonują na całym świecie. W bardziej lub mniej znanych ośrodkach sportowych: żużlowych, piłkarskich, siatkarskich, tenisowych, itp.

W świecie sportu ważna jest tzw. „stabilność finansowa” dla klubu. Wielu potencjalnych darczyńców oprócz reklamy, która jest szalenie istotna z uwagi m.in. na konkurencję w szerokim tego słowa znaczeniu, coraz częściej poszukuje nowych wyzwań i korzyści dla swojej firmy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klub żużlowy GTM Start Gniezno uruchamia projekt „Śniadań biznesowych” we współpracy z doświadczoną firmą Sports Business Club z Grudziądza.

W dniu 19 stycznia zainaugurowany zostanie cykl spotkań biznesowych przy gnieźnieńskim klubie. Tego dnia w godzinach wieczornych dojdzie do pierwszego spotkania, a dla uczestników przygotowano liczne atrakcje – z ciekawymi gośćmi na czele. Warto nadmienić, iż organizatorzy przewidzieli mini turniej w grę w kręgle dla przedsiębiorców pod nazwą  „I nieoficjalne mistrzostwa przedsiębiorców w bowlingu”.

Wszystkich chętnych, którzy chcieliby dowiedzieć się więcej na temat projektu "Śniadań biznesowych" zachęcamy do kontaktu z działem marketingu przy GTM Start Gniezno mailowym b.kapczynski@startgniezno.com .