Piątkowe „Speedway Party” w klubie Vehikuł Czasu przeszło do historii! Trwający karnawał oraz rozpoczynający się weekend były dobrą okazją do wspólnej zabawy w towarzystwie krajowej kadry beniaminka I ligi. Do dyspozycji kibiców byli kapitan Car Gwarant Start Gniezno Mirosław Jabłoński, Marcin Nowak, Adrian Gała oraz młodzieżowcy – Norbert Krakowiak i Damian Stalkowski.

Żużlowcy chętnie podpisywali klubowe kalendarze na rok 2018 oraz pozowali do pamiątkowych fotek z kibicami, którzy w piątkowy wieczór zdecydowali odwiedzić się klub zlokalizowany na osiedlu Jagiellońskim 45.

Podczas imprezy przeprowadzone zostały akcje z których całkowity dochód zasili budżet działającej przy klubie szkółki żużlowej. Bohaterem licytacji okazał się Tomasz Kieruj, który nabył wszystkie trzy przygotowane na piątkowy wieczór vouchery. Łupem szczęśliwego nabywcy padły: voucher na kolację – pierwotnie planowaną jako spotkanie z kapitanem Mirkiem Jabłońskim, ostatecznie weźmie w niej udział cała drużyna oraz zaproszenie VIP na jedno ze spotkań ligowych Car Gwarant Start Gniezno i możliwość obejrzenia Super Meczu z Fogo Unią Leszno z perspektywy parku maszyn. W sumie w akcji na rzecz adeptów żużlowego rzemiosła w Gnieźnie udało się zebrać kwotę 2100 złotych!