GTM Start Gniezno wychodzi z kolejną propozycją w kierunku sympatyków czarnego sportu w Pierwszej Stolicy. Na piątek, 2 lutego zaplanowany został I Bal Żużlowca. Impreza odbędzie się w gościnnych wnętrzach Restauracji Hubertus w Gnieźnie (ul. Kolejowa 2). Początek o godzinie 20.00.

W wydarzeniu wezmą udział m.in. żużlowcy Car Gwarant Start Gniezno oraz działacze beniaminka I ligi. Piątkowy bal będzie doskonałą okazją do spędzenia ostatnich dni karnawału w towarzystwie swoich ulubieńców. O oprawę muzyczną zadba grupa VC Band. Na przybyłych gości czekać będą liczne atrakcje.

Plakat zapowiadający bal

Na gości balu organizowanego przez GTM Start czeka atrakcyjne menu przygotowane przez Restaurację Hubertus - szczegóły można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej gnieźnieńskiego  klubu.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w I Balu Żużlowca zapraszamy od wtorku do sekretariatu GTM Start Gniezno w celu nabycia zaproszenia. Koszt takiego w pierwszym etapie sprzedaży wynosi 120 zł od osoby i 240 zł od pary. Ilość miejsc jest ograniczona.