9 grudnia odbył się charytatywny mecz piłkarski. Rywalami drużyny składającej się z żużlowców oraz działaczy GTM Start byli przedstawiciele środowiska spółdzielców, tj. Banku Spółdzielczego oraz PSS Społem. Obie ekipy spotkał się na boisku w szczytnym celu – graliśmy dla Powiatowego Stowarzyszenia Na Rzecz Pomocy Osobom Bezdomnym i Integracji Społecznej w Gnieźnie DOM. Dziś odbyło się oficjalne przekazanie darów.

Podczas grudniowego meczu udało się uzbierać kwotę ponad 15 000 złotych. Dzięki temu możliwe było zakupienie odzieży roboczej oraz wielu przydatnych sprzętów, które trafiły w czwartkowe przedpołudnie na ulicę Pocztową. Wśród nich między innymi pralka, kuchenki, TV, szlifierka kątowa, wkrętarka. Pomogą one w codziennej działalności Stowarzyszenia DOM.


Dary zostały przekazane w obecności przedstawicieli Banku Spółdzielczego oraz PSS Społem, a także GTM Start Gniezno. Marian Wierzbicki, kierownik ośrodka "Pomocna Przystań" oraz jego zastępczyni Maria Chwiałkowska-Grygiel nie kryli wzruszenia i wdzięczności ofiarodawcom. Przedmioty o które wzbogaciło się stowarzyszenie to bardzo cenna pomoc dla funkcjonującej od 2004 roku placówki niosącej pomoc osobom bezdomnym.