We wtorek Główna Komisja Sportu Żużlowego wystosowała komunikat w treści którego poinformowała między innymi o planie transmisji ze spotkań Nice 1 Ligi Żużlowej. Zespół Car Gwarant Startu Gniezno będzie częstym gościem na antenie stacji telewizyjnych. Kamery Polsat Sport przyjadą do Gniezna w niedzielę 19 sierpnia. Tego dnia na obiekcie przy Wrzesińskiej 25 prawdziwy szlagier – na torze spotkają się dwa zespoły beniaminków Nice 1 LŻ, które bardzo dobrze radzą sobie w tegorocznych rozgrywkach – Speed Car Motor Lublin jest liderem w tabeli, a czerwono-czarni są blisko awansu do fazy play-off.

Wiemy już, że ten znakomicie zapowiadający się pojedynek rozpocznie się w niedzielę 19 sierpnia o godzinie 14.30. Kibice powinni zarezerwować sobie ten czas i śledzić zmagania żużlowców z perspektywy trybun. Doping naszym zawodnikom będzie bardzo potrzebny! Podopieczni trenera Dariusza Śledzia nie przegrali jeszcze w tym sezonie meczu, a Car Gwarant Start jest niepokonaną drużyną na własnym torze. Zapowiada nam się więc kapitalne widowisko, którego nie można przegapić! #dopingujNaTrybunach i #ZakochajSieWStarcie!

Tydzień później stacja Polsat Sport pokaże na żywo kolejny mecz z udziałem Car Gwarant Startu Gniezno – będzie to nasza wyjazdowa konfrontacja z Lokomotivem Daugavpils. Z racji odległości dzielącej oba miasta to bardzo dobra wiadomość dla fanów żużlowców z Grodu Lecha, którzy będą mogli to spotkanie obejrzeć na ekranach swoich telewizorów. Początek również o godzinie 14.30.

Przypomnijmy, że wcześniej, bo w piątek 10 sierpnia gnieźnianie udają się do Łodzi, gdzie na nowym obiekcie walczyć będą z tamtejszym Orłem. Ten mecz również będzie można zobaczyć w telewizji – transmisja na żywo jest w planach stacji Eleven Sport. Początek rywalizacji o godzinie 17.45. (RM)