Zaczynamy weekend, to dobra okazja by pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa! Karnawał w pełni więc spotkajmy się na parkiecie w klubie Vehikuł Czasu. Dzisiaj "Speedway Party" w towarzystwie żużlowców Car Gwarant Start Gniezno! Początek o godzinie 21.00.

Dla gości piątkowej imprezy organizatorzy przewidzieli liczne atrakcje. W trakcie żużlowego wieczoru w Vehikule Czasu będzie można wspomóc działającą przy GTM Start szkółkę żużlową. Na ten cel przekazany zostanie m.in. dochód z licytacji, a do zdobycia będą ciekawe zaproszenia przygotowane przez klub beniaminka pierwszej ligi. Drogą licytacji będzie można nabyć kolację z Mirosławem Jabłońskim, zaproszenie VIP na jeden z wybranych meczy ligowych Car Gwarant Start Gniezno oraz możliwość obejrzenia Super Meczu z Fogo Unią Leszno z perspektywy parku maszyn.

Piątkowe „Speedway Party” w Vehikule Czasu startuje o godzinie 21.00. Panie do godziny 23.00 wstęp wolny, przedstawicielki płci pięknej do 22.00 mogą korzystać z open baru w formie specjalnie przygotowanego drink menu. Przez pierwszą godzinę, do 22.00, gwarantowana cena biletu wstępu to 10 zł. Tutaj można zarezerwować lożę, a więcej szczegółów znajdziecie m.in. na Facebooku.

Ostatnia impreza z żużlowymi akcentami w klubie Vehikuł Czasu odbyła się w październiku ubiegłego roku. Wtedy to w lokalu pojawił się znany celebryta Bilguun Ariunbaatar. Przy okazji imprezy z gościem specjalnym zrealizowany został klip wideo, w którym wystąpili m.in. kapitan Car Gwarant Start Gniezno Mirosław Jabłoński i klubowa maskotka beniaminka Nice 1 Ligi Żużlowej. Przypomnijmy sobie ten materiał:


fot. Vehikuł Czasu